Noteikumi

Par mums

Mūsu klientu vēlmes ir prioritāte, tāpēc mēs vienmēr esam gatavi atrast labāko Jums. Lai radītu īpašus produktus, mūsu kompānija meklē jaunas idejas un risinājumus katru dienu. flaxroom izstrādājumi tiek augstu novērtēti visā pasaulē, tāpēc mūsu klientu saraksts strauji pieaug ar katru dienu.

Partneri

Mēs esam pretimnākoši dažādiem individuāliem pasūtītājiem un jauniem sadarbības partneriem.
Biznesa klientiem un individuāliem pasūtītājiem
Piedāvājam individuālus risinājumus viesnīcām, kāzu svinībām un citiem pasākumiem. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzam sazināties ar mums info@flaxroom.com.

Veikalu īpašniekiem

Mums ir lieliski piedāvājumi veikalu īpašniekiem. Lai saņemtu informāciju par iespējamo sadarbību un apjoma atlaidēm, lūdzam sazināties ar mums info@flaxroom.com.

Vietējiem pārstāvjiem un biznesa partneriem

Lai paplašinātu savu biznesu starptautiskā līmenī, mēs meklējam vietējo uzņēmumu pārstāvjus. Viņu pienākumos būs vietējā interneta veikala uzturēšana un attīstīšana, jaunu privāto un biznesa klientu meklēšana un atbalstīšana, kā arī piedalīšanās vietējās izstādēs un pasākumos. Mēs nodrošinām pilnu mūsu puses atbalstu un taisnīgu daļu no ieņēmumiem. flaxroom sniedz ekskluzīvu iespēju sadarbības pārstāvjiem pie noteiktu pārdošanas apjomu sasniegšanas. Ja jūs esat gatavi tērēt laiku un pūles, lai izveidotu spēcīgu vietējo uzņēmumu, lūdzam sazināties ar mums info@flaxroom.com.

Cits

Ja Jūs vēlaties piedalīties vietējās izstādēs, tirdziņos vai citos pasākumos, sadarbojoties ar mums, mēs labprāt apspriedīsim to info@flaxroom.com..

Noteikumi un nosacījumi

Maksājumu kārtība

Pēc pasūtījuma veikšanas uz jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts rēķins, kuru ieteicams apmaksāt 2 darba dienu laikā. Pieejami norēķini ar interneta banku starpniecību, kā arī iespēju norēķināties ar vienu no pasaules populārākajām un drošākajām elektronisko maksājumu sistēmām PayPal. Sīkāku informāciju par PayPal var meklēt šeit: www.paypal.com.

Preču piegāde

Ja preces ir noliktavā, mēs izsūtīsim Jūsu pasūtījumu 14 darba dienu laikā. Ja preču nav noliktavā, mēs informēsim Jūs par iespējamo kavēšanos. Piegādes tiek veiktas darbdienās Jums pieņemamā laikā.

Retos gadījumos mums var rasties nepieciešamība sazināties ar Jums e-pastā par pasūtījuma piegādes izmaksām, jo izmaksas var mainīties sakarā ar degvielas cenu svārstībām vai sakarā ar sūtījumu svara un tilpuma tarifu izmaiņām.

Preču atgriešana

Ja kādu iemeslu dēļ Jūs neesat apmierināts ar mūsu produktu, Jūs varat atgriezt savu pasūtījumu apmaiņai vai pilnai kompensācijai. Prece ir jāatdod 14 darba dienu (preces izsūtīšanas datums). Visas preces ir jāatgriež neizmantotas pievienojot pirkuma veikšanas dokumentus. Klients ir atbildīgs par atpakaļ nosūtītās preces piegādi un tās saistītajām izmaksām. Mēs iesakām izmantot speciālu piegādi vai iegūt apstiprinājuma dokumentu par to, jo preces ir klienta atbildībā, līdz tās sasniedz mūsu adresi.

Pasūtījuma atcelšana

Ja vēlaties atteikties no pasūtījuma, pirms tas ir izsūtīts, Jūs varat to darīt, atsaucoties uz iepriekš veiktā pasūtījuma detaļām. Ja prece jau ir nosūtīta, skatieties sadaļā “Preču atgriešana”.

Lina krāsu toņu īpatnības

Lins – dabiska šķiedra, tāpēc ne vienmēr ir vienāda faktūra un krāsa. Neskatoties uz visiem centieniem nodrošināt visprecīzāko krāsu attēlojumu mūsu mājas lapas katalogā, mēs nevaram garantēt 100% krāsu atbilstību.